Support

Entry summary for 2019 IN State Indoor Shoot

x
x
Summary : 37/68 Max Entries
Summary : 12/12 Max Entries
Summary : 59/60 Max Entries
Summary : 19/20 Max Entries
Summary : 39/40 Max Entries
Summary : 39/40 Max Entries
Summary : 67/68 Max Entries
Summary : 12/12 Max Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Austin Allen Team ACUSA Outdoors
Seth Baldwin Bass & Bucks
Logan Burrell Pine Hill Prodigies
Elliott Byers Team ACUSA Outdoors
Ian Campbell Pine Hill Prodigies
Natalie Cash Pine Hill Prodigies
Jillian Cash Pine Hill Prodigies
Summer Cheesman Pine Hill Prodigies
Ashley Coffing Hilltop Archers
Brianna Coffing Hilltop Archers
Will Cope Pine Hill Prodigies
Noah Coyle Pine Hill Prodigies
Audrey Eaton Pine Hill Prodigies
Kaden Farmer Team ACUSA Outdoors
Emma Farmer Team ACUSA Outdoors
Derek Getzen Koteewi Archery
Dylan Hasty Bass & Bucks
Kylie Hathaway Bass & Bucks
Holly Hathaway Bass & Bucks
Carley Holubik Pine Hill Prodigies
Paige Hudson Hilltop Archers
Louisa Johnson Hilltop Archers
Solomon Jordan Koteewi Archery
Gavin McMinn Team ACUSA Outdoors
Jacob Miller Bass & Bucks
Harrison Milne Pine Hill Prodigies
Shawn Mountcastle Attica Ramblers Archery Team
Xavier Neier Pine Hill Prodigies
Lanie Nish Pine Hill Prodigies
Kenny Puckett Pine Hill Prodigies
Luke Schirmer Pine Hill Prodigies
Bennett Schirmer Pine Hill Prodigies
Claire Smith Pine Hill Prodigies
Kaydence Stevens Bass & Bucks
Elaina Teusch Bass & Bucks
David Uplinger Hilltop Archers
Hiley Ward Bass & Bucks
Competitor Name Club
Bryson Allen Team ACUSA Outdoors
Jackson Allen Team ACUSA Outdoors
Adam Cope Pine Hill Prodigies
Bella Coyle Pine Hill Prodigies
David Eaton Pine Hill Prodigies
Kaelin Harris Pine Hill Prodigies
Taylor Hudson Hilltop Archers
Ella Johnson Hilltop Archers
Sophia Johnson Hilltop Archers
Jason Schnell Team ACUSA Outdoors
Hannah Smith Pine Hill Prodigies
Joel Smith Pine Hill Prodigies
Competitor Name Club
Courtney Ashley Blackhawk S3DA Team
Allyson Bailiff Attica Ramblers Archery Team
Makenzee Baker Bass & Bucks
Josh Baker Bass & Bucks
James Baker Jr. Bass & Bucks
Dylan Ballenger Hilltop Archers
Tanner Ballinger Bass & Bucks
Hunter Blankenship Fountain Central Archery
Cheyenne Boggs Koteewi Archery
Brenna Bowers Bass & Bucks
Sydney Bowman Bass & Bucks
Emma Britt Attica Ramblers Archery Team
Abigaile Buckberry Bass & Bucks
Josie Castor Hilltop Archers
Zane Castor Hilltop Archers
Kendyl Clevenger Attica Ramblers Archery Team
Taylor Clevenger Attica Ramblers Archery Team
Karina Clifford Bass & Bucks
Thompson Damon Indiana Pathfinders
Asilyn Davis Indiana Pathfinders
Morgan Davis Indiana Pathfinders
Dustin Eltzroth Bass & Bucks
Seth Gayler Fountain Central Archery
Christian Hall Hilltop Archers
Makia Hall Hilltop Archers
Logan Hart Pine Hill Prodigies
Dallas Hoagland Fountain Central Archery
Brady Jenkinson Indiana Pathfinders
Brody Jones Indiana Pathfinders
Kameran Krug Fountain Central Archery
Freeman LaCroix Bass & Bucks
Logan Lemen Fountain Central Archery
Brenden Lewis Fountain Central Archery
Braxton Malott Indiana Pathfinders
Nathan McMahan Fountain Central Archery
Larissa McMahan Fountain Central Archery
Chase Meadows Hilltop Archers
Corbin Meadows Hilltop Archers
Xavier Mercado Hilltop Archers
Kaden Meredith Bass & Bucks
Mason Merryman Fountain Central Archery
Makayla Mickle Attica Ramblers Archery Team
Cheyann Mills Indiana Pathfinders
Breanne Morgan Indiana Pathfinders
Reese Oswalt Fountain Central Archery
Jaylin Payne Fountain Central Archery
Grace Rice Bass & Bucks
Jared Richards Bass & Bucks
Kevin Ripberger Bass & Bucks
Raymond Ripberger Bass & Bucks
Breklon Salyers Bass & Bucks
Brianna Shofner Blackhawk S3DA Team
Joey Staggs Hilltop Archers
Michael Staley Hilltop Archers
Eli Travis Bass & Bucks
Chase Vance Hilltop Archers
Logan Vance Hilltop Archers
James Vance II Hilltop Archers
Tyler Ward Indiana Pathfinders
Competitor Name Club
Destry Castor Hilltop Archers
Ruby Deel Fountain Central Archery
Dane Eltzroth Bass & Bucks
Raylynn Eltzroth Bass & Bucks
Hayden Hack Fountain Central Archery
Sammi Hart Pine Hill Prodigies
Laney Hoagland Fountain Central Archery
Piersyn Joyce Hilltop Archers
Kenleigh Kratzer Bass & Bucks
Zayden Kratzer Bass & Bucks
Coy Martin Fountain Central Archery
Nash Martin Fountain Central Archery
Liam Meadows Hilltop Archers
Brock Nauman Indiana Pathfinders
Lillian Peterson Fountain Central Archery
Hannah Ripberger-Cooper Bass & Bucks
Aubrey Robinson Fountain Central Archery
Kameron Scrimager Hilltop Archers
Elijah Stephens Bass & Bucks
Competitor Name Club
Cobe Adams Hilltop Archers
Justin Allison Attica Ramblers Archery Team
Chatney Altman Hilltop Archers
Klayton Alvord Hillside Archery
Levi Ballenger Hilltop Archers
Mikayla Baughman Hillside Archery
Mike Bollman Hilltop Archers
Ashley Davis Pine Hill Prodigies
Jayden Emenhiser Hilltop Archers
Kadence Emenhiser Hilltop Archers
Will Erwin Hilltop Archers
Nick Erwin Hilltop Archers
Makade Fischer Hilltop Archers
Madison Gay Hillside Archery
Cassidy Geise Hillside Archery
Bear Geise Hillside Archery
Braeden Haddock Attica Ramblers Archery Team
Brock Hagan Hilltop Archers
Kya Hamman Hillside Archery
Lincoln Hoffa Attica Ramblers Archery Team
Hayden Jeffries Hilltop Archers
Hannah Lacy Attica Ramblers Archery Team
Brock Love Hillside Archery
Chloe McLaughlin Pine Hill Prodigies
Ava Mershon Hilltop Archers
Tyler Mueller Hillside Archery
Haley Mueller Hillside Archery
Caleb Munson Attica Ramblers Archery Team
Drew Runyan Hilltop Archers
Chloe Shultz Hilltop Archers
Linzy Stow Hilltop Archers
Samantha Strouse Pine Hill Prodigies
Gavin Susalla Pine Hill Prodigies
Gavin Vance Hilltop Archers
Kaitlyn Vance Hilltop Archers
Adam Waye Hilltop Archers
Hannah Williams Hilltop Archers
Joshua Williams Hilltop Archers
Hank York Hilltop Archers
Competitor Name Club
Beau Aguilar Bass & Bucks
Ethan Armes Team ACUSA Outdoors
Bridget Bailey Bass & Bucks
Jack Bossman Team ACUSA Outdoors
Abigail Brinson Team ACUSA Outdoors
Justin Dafforn Hillside Archery
Ian Davis Hillside Archery
Katie Dempsey Blackhawk S3DA Team
Tyler Drummond Koteewi Archery
Aubree Dunbar Hilltop Archers
Leia Emenhiser Hilltop Archers
Cohen Endsley Hillside Archery
Georgia Fletcher Blackhawk S3DA Team
Zachariah Franklin Hilltop Archers
Eli Gillespie Bass & Bucks
Johannaa Gokulnath Team ACUSA Outdoors
Peyton Hart Pine Hill Prodigies
Dallas Hollingsworth Attica Ramblers Archery Team
Hayden Howard Attica Ramblers Archery Team
Carson Hulet Attica Ramblers Archery Team
Brady Jackson Team ACUSA Outdoors
Addison Kendricks Hilltop Archers
Samantha Kilgore Attica Ramblers Archery Team
Alexander Kilgore Attica Ramblers Archery Team
Lily Mitchell Team ACUSA Outdoors
Isaiah Mobley Bass & Bucks
Randall Philpott Team ACUSA Outdoors
Jayde Pippin Fountain Central Archery
Braelyn Reifel Fountain Central Archery
Abe Remaklus Attica Ramblers Archery Team
Penny Shultz Hilltop Archers
Gage Taylor Hilltop Archers
Kindel Virgin Team ACUSA Outdoors
Carter Walton Team ACUSA Outdoors
Blake Walton Team ACUSA Outdoors
Alexis Weiler Hilltop Archers
Brenden Wooley Hillside Archery
Cypress Wooton Team ACUSA Outdoors
Lilliana Young Team ACUSA Outdoors
Competitor Name Club
Ayla Alibegovic Pine Hill Prodigies
KATIE BAIER CUTTING EDGE KIDS
Noah Biggs Bass & Bucks
Blake Brosmer Blackhawk S3DA Team
Regina Catanese Team ACUSA Outdoors
Travis Cline Blackhawk S3DA Team
easton clowers CUTTING EDGE KIDS
Kegan Clutter Team ACUSA Outdoors
Hunter Conner Team ACUSA Outdoors
Morgan Cooksey Attica Ramblers Archery Team
Clay Dempsey Blackhawk S3DA Team
Logan Dottenwhy Pine Hill Prodigies
Casson Fletcher Blackhawk S3DA Team
Gracen Fletcher Blackhawk S3DA Team
Jonathan Francis Team ACUSA Outdoors
Lucy Fritz Bass & Bucks
Luke Garcia Koteewi Archery
Ashlie Garrison Blackhawk S3DA Team
Olivia Greer Team ACUSA Outdoors
Olivia Hale Blackhawk S3DA Team
Ally Hammer Team ACUSA Outdoors
Samuel Harris Team ACUSA Outdoors
Caleb Hasenour Team ACUSA Outdoors
Madison Hesson Team ACUSA Outdoors
Mackenzie Hessong Pine Hill Prodigies
Derek Hoffman Blackhawk S3DA Team
Madison Holmes Team ACUSA Outdoors
Teliyon Johnson Koteewi Archery
Tyler Johnson Blackhawk S3DA Team
Nick Kaufman Blackhawk S3DA Team
Gracie Kaufman Blackhawk S3DA Team
Camdon Krohn Team ACUSA Outdoors
Maddilyn Krohn Team ACUSA Outdoors
Maggie Laster Blackhawk S3DA Team
Makenzie Martin Attica Ramblers Archery Team
Elizabeth McMasters Fountain Central Archery
Hunter McMasters Fountain Central Archery
Tyler Mcnabney Pine Hill Prodigies
Kolton Meadows Attica Ramblers Archery Team
Zane Merritt N.A.K. Outfitters
Andrew Miller Bass & Bucks
Nick Murphy Team ACUSA Outdoors
Tylar Reed Attica Ramblers Archery Team
Brynn Rollins Hillside Archery
glenn rooney CUTTING EDGE KIDS
Wyatt Rucker Hillside Archery
Blayne Sands Team ACUSA Outdoors
Hunter Schenk Team ACUSA Outdoors
Leah Seaton Team ACUSA Outdoors
Anna Shearier Pine Hill Prodigies
Braydon Sheets Koteewi Archery
Kaitlyn Shull Hillside Archery
Claire Smith Attica Ramblers Archery Team
Hunter Smith Attica Ramblers Archery Team
Stella Steinberg Koteewi Archery
paul Stuehrenburg CUTTING EDGE KIDS
Hannah Summers Team ACUSA Outdoors
Wyatt TARGGART Hillside Archery
Burke Tuggle Attica Ramblers Archery Team
Sydney Ulrey Team ACUSA Outdoors
Raven Veasey Koteewi Archery
Neva Verbik Pine Hill Prodigies
Ashley Virgin Team ACUSA Outdoors
Delaney Whitaker Fountain Central Archery
Bradly Wilson Bass & Bucks
Cindy Wilson Bass & Bucks
Jonica Wooton Team ACUSA Outdoors
Competitor Name Club
zack blodgett CUTTING EDGE KIDS
Garrett Cooksey Attica Ramblers Archery Team
NATHAN KING CUTTING EDGE KIDS
Zander Merritt N.A.K. Outfitters
Carson Myers Attica Ramblers Archery Team
Hayden Pitts Attica Ramblers Archery Team
Cooper Rollins CUTTING EDGE KIDS
Eleanor Rucker Hillside Archery
Elizabeth Shearier Pine Hill Prodigies
Halle Stephens Attica Ramblers Archery Team
Layne Wilson Attica Ramblers Archery Team
Brady Wilson Attica Ramblers Archery Team