Support

Entry summary for 2019 - Illinois State Tournament Indoor /Host Edwards County

x
x
Summary : 15/24 Max Entries
Summary : 45/64 Max Entries
Summary : 17/23 Max Entries
Summary : 61/61 Max Entries
Summary : 1/1 Max Entries
Summary : 3/3 Max Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Mylee Adcock Wabash Warriors S3DA
Parker Biggs Edwards County Archery S3DA
Lilly Catt Wabash Warriors S3DA
Antenella Cline Wabash Warriors S3DA
Zane Fiala N.C.O.E.
Reece Gholson White County Archery
Hunter Groom Montgomery Co. Youth Archery
Cheyenne Klemme Montgomery Co. Youth Archery
Blake Landingham Edwards County Archery S3DA
Jayden Surratt N.C.O.E.
Austin Surratt N.C.O.E.
Kaley Surratt N.C.O.E.
Ashlyn Weaver Edwards County Archery S3DA
Denver Wheeler N.C.O.E.
Sydney Williams Edwards County Archery S3DA
Competitor Name Club
Adriana Armstrong Hardin County Archery Team
Cuyler Barnum Havana Outdoors S3DA Club
Campbell Biggs Edwards County Archery S3DA
Tori Bruce Edwards County Archery S3DA
Lane Buchanan Carmi White County Archery
Abbie Buttry N.C.O.E.
Luke Chapman Carmi White County Archery
Wyatt Dutton Hardin County Archery Team
Kaleb Elzey Select Stingers
Bailey Everly Pana Archery Club
Peyton Fallen Edwards County Archery S3DA
Zeppelyn Fiala N.C.O.E.
Max Fieber Edwards County Archery S3DA
Nate Garner Carmi White County Archery
Gabriella Groom Montgomery Co. Youth Archery
Sara Harrell Carmi White County Archery
Cady Kokotovich Mid America Archers
Wyatt Landingham Edwards County Archery S3DA
Haley Lange N.C.O.E.
Elizbeth Litwin David Williams
Ian McFarland Wabash Warriors S3DA
Maverick Moore Edwards County Archery S3DA
Kylie Mosby Hardin County Archery Team
Paige Mosson Edwards County Archery S3DA
Morgan Pearce N.C.O.E.
Brandon Reynolds Montgomery Co. Youth Archery
Hallie Sellers Mid America Archers
Lawrence Shilling Wabash Warriors S3DA
Katherine Shilling Edwards County Archery S3DA
Nate Shilling Edwards County Archery S3DA
Jalyn Shoemaker White County Archery
J.W. Simms-Reisner Edwards County Archery S3DA
Jaxson Smiddie Carmi White County Archery
Trayton Vickers Carmi White County Archery
Jacob Weber Edwards County Archery S3DA
Sydney Weber Edwards County Archery S3DA
Sidney Wheeler White County Archery
Layne Whitley Carmi White County Archery
Kolston Wickert Havana Outdoors S3DA Club
Eric Williams Carmi White County Archery
Alyson Williams Edwards County Archery S3DA
Grayson Wilson Gallatin County School Unit #7
Kinsey Woodrow N.C.O.E.
Gabe Wyatt Edwards County Archery S3DA
Jaedin Yurkanin Edwards County Archery S3DA
Competitor Name Club
Myles Barnett White County Archery
Tate Bickett N.C.O.E.
Jaxon Bradshaw White County Archery
Madison Campbell White County Archery
Tanner Campbell Select Stingers
Benjamin Corey Rigney's School of Archery
Mikayla Harris Edwards County Archery S3DA
Autumn Hubbs Gallatin County School Unit #7
Bryson Jenkins N.C.O.E.
Grant Keyser Select Stingers
Trey Landingham Edwards County Archery S3DA
Seth Neal N.C.O.E.
Hunter Robinson N.C.O.E.
Lacy Sanders N.C.O.E.
Lily Sanders N.C.O.E.
Randy Thompson Rigney's School of Archery
Olivia Walter Rigney's School of Archery
Competitor Name Club
Drake Barnett Carmi White County Archery
Bryce Bieber Pana Archery Club
Mimi Bushala David Williams
Brooklyn Campbell N.C.O.E.
Kaden Campbell Select Stingers
Cameron Campbell Select Stingers
Keith Carter David Williams
Kara Carter Adlai E. Stevenson High School
Camren Cook Pana Archery Club
Isabella Dailey Montgomery Co. Youth Archery
Aleksander Espesito Adlai E. Stevenson High School
Brenna Faber Adlai E. Stevenson High School
Kaitlyn Fietsam Mid America Archers
Nick Filerman Adlai E. Stevenson High School
Rayna Finn Adlai E. Stevenson High School
Elli Fireside David Williams
Rachel French Adlai E. Stevenson High School
Jayden Gerberding Rigney's School of Archery
Justin Gordon Adlai E. Stevenson High School
Adhya Gowda Adlai E. Stevenson High School
Madison Harris Edwards County Archery S3DA
Brianna Hayes Havana Outdoors S3DA Club
Madison Higgins Adlai E. Stevenson High School
Jessica Hill Rigney's School of Archery
Andrew Hubbs Gallatin County School Unit #7
Xavier Jensen Rigney's School of Archery
Sydney Jones Wabash Warriors S3DA
Amelia Korveziroska Adlai E. Stevenson High School
Inara Lair Rigney's School of Archery
Gracelyn LeBeau Rigney's School of Archery
Dylan Long Wabash Warriors S3DA
Saumya Malhotra Adlai E. Stevenson High School
Viktoria Mancheva David Williams
Callie Meserole Edwards County Archery S3DA
Noah Michels Edwards County Archery S3DA
Andrew Miller Adlai E. Stevenson High School
Rebecca Muise Adlai E. Stevenson High School
Emma Mural Adlai E. Stevenson High School
Sean Neal N.C.O.E.
Austin Owen Carmi White County Archery
Malachi Park Adlai E. Stevenson High School
Nakiya Ray Edwards County Archery S3DA
Kaitlyn Robinson Mid America Archers
Hunter Sarver Pana Archery Club
Caleb Seibers White County Archery
Jalyn Sharp N.C.O.E.
Jerzi Sharp N.C.O.E.
Kobe Sisk Mid America Archers
Blake Stokes Pana Archery Club
Jakeob Summerfield Edwards County Archery S3DA
Andrew Szwejbka Adlai E. Stevenson High School
Jayden Theison Select Stingers
Dillon Thompson Wabash Warriors S3DA
David Waldherr David Williams
Stephanie Weyhmueller David Williams
Jamin Whipple White County Archery
Chase White Rigney's School of Archery
Grace Williams Wabash Warriors S3DA
Ashlyn Wise Edwards County Archery S3DA
Tristyn Wyatt Wabash Warriors S3DA
Ethan Wyatt N.C.O.E.
Competitor Name Club
Pamela Blessent Select Stingers
Competitor Name Club
Cadence Duvall Select Stingers
Dalton Phelps Select Stingers
Holly Phelps Select Stingers