Support

Entry summary for 2019 S3DA Indoor National Championship

x
x
Summary : 201/450 Max Entries
Summary : 103/100 Max Entries
Summary : 115/620 Max Entries
Summary : 425/424 Max Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Reece Adams Tuckasee Archery
Kale Adkisson Owensboro Archery Club
Kelsey Adkisson Owensboro Archery Club
Bryson Allen Team ACUSA Outdoors
Jackson Allen Team ACUSA Outdoors
Lauren Allen TJCA Gryphon Archers
Liana Ambrose TJCA Gryphon Archers
Logan Anderson Impact Archery
Ethan Armes Team ACUSA Outdoors
Emery Arrington Wiregrass Archers
Myles Barnett White County Archery
Abby Bartlett Archery World USA
Brant Begley Impact Archery
Dakota Bell Bronze Bow Archers
Madisyn Best Taylor's Archery
Parker Biggs Edwards County Archery S3DA
Aaron Blanton TJCA Gryphon Archers
Pamela Blessent Select Stingers
Tucker Boudro WKAC S3DA
A.J. Bowman AimTakers Archery
Jonathon Branscum Lake Cumberland Arrow Slingers
John Brasher Daviess County Archery Club
Abigail Brinson Team ACUSA Outdoors
Caleb Brown Ace Apaches
Kaden Brown Owensboro Archery Club
Kaelan Bukovatz Fond Du Lac Youth Archery Club
Kendrick Bukovatz Fond Du Lac Youth Archery Club
Isaiah Burnette Tuckasee Archery
Brayleigh Butcher Lake Cumberland Arrow Slingers
Luke Canter Music City Archers
Anya Carson Bluegrass Archery Academy
Logan Carter Bluegrass Archery Academy
Lilly Catt Wabash Warriors S3DA
Briley Cecil Owensboro Archery Club
Lainey Cecil Owensboro Archery Club
Jennabeth Childers Team ACUSA - Alabama
Eli Comer Tuckasee Archery
Garrett Cooksey Attica Ramblers Archery Team
Trevor Coomes Daviess County Archery Club
Adam Cope Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Bella Coyle Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Campbell Crabtree Owensboro Archery Club
Carter Crabtree Owensboro Archery Club
Eyan Craven Archery World USA
Taylor Craven Archery World USA
Morgan Cross Lake Cumberland Arrow Slingers
Justin Dafforn Hillside Archery
Ian Davis Hillside Archery
Kayson Deckard Tuckasee Archery
David DeFeyter Unaffiliated
Ian Defeyter Unaffiliated
Katie Dempsey Blackhawk S3DA Team
Tommy Dimon Taylor's Archery
Jonah Dorman Taylor's Archery
Tyler Drummond Koteewi Archery
Aubree Dunbar Hilltop Archers
David Eaton Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Caitlyn Elam Tuckasee Archery
Leia Emenhiser Hilltop Archers
Cohen Endsley Hillside Archery
Caedan Feinauer Center Shot Archery Club
Zane Fiala N.C.O.E.
Georgia Fletcher Blackhawk S3DA Team
Rylee Fogle Anderson Archery
Langley Gaby Taylor's Archery
Gabe Gauss Unaffiliated
Reece Gholson White County Archery
Eli Gillispie Bass & Bucks
Grace Gilsdorf Rising Phoenix
Johannaa Gokulnath Team ACUSA Outdoors
Israel Gonzalez Anderson Archery
Abigail Griffin Rising Phoenix
Cael Griffith Cornerstone Archery Club
Hayden Hack Fountain Central Archery
Jack Hamrick TJCA Gryphon Archers
John Harper Waynedale Archery
Kaelin Harris Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Sammi Hart Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Peyton Hart Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Theresa Henegar Center Shot Archery Club
Trey Hensley AimTakers Archery
Joslyn Hicks North Putnam Archery Club
Sadie Hoffman AimTakers Archery
Lincoln Hoffman Owensboro Archery Club
Dallas Hollingsworth Attica Ramblers Archery Team
Cannon Holloway Refuge Archery
Jace Hood Tuckasee Archery
Brad Huddleston Impact Archery
Taylor Hudson Hilltop Archers
Carson Hulet Attica Ramblers Archery Team
Brady Jackson Team ACUSA Outdoors
Harleigh James Taylor's Archery
Hailey Johnsen Shoreline S3DA
Sophia Johnson Hilltop Archers
Ella Johnson Hilltop Archers
Piersyn Joyce Hilltop Archers
MARY JURUS Bluegrass Archery Academy
DANIEL JURUS Bluegrass Archery Academy
Madeline Kantz Refuge Archery
Lilyan Kari Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Witt Kaslikowski Tuckasee Archery
Aidan Kelley WKAC S3DA
Addison Kendricks Hilltop Archers
Greyson Kenyon Crossroads Archery
Samantha Kilgore Attica Ramblers Archery Team
Alexander Kilgore Attica Ramblers Archery Team
Kinsley Kirby Owensboro Archery Club
Blake Landingham Edwards County Archery S3DA
Trey Landingham Edwards County Archery S3DA
Gavin Lewis Lake Norman Archery Club
Eli Lineberger TJCA Gryphon Archers
Tanner Logan Impact Archery
Gage Logsdon Owensboro Archery Club
Nova Long Lake Norman Archery Club
Mason Long Impact Archery
Braedon Lorentz Waynedale Archery
Luke Lorentz Waynedale Archery
Haley McCowan AimTakers Archery
Trey McCoy Broken Arrow Archery Club
Jalyn McGrath Covenant Ranch Youth Archery Club
Kaden McGrath Covenant Ranch Youth Archery Club
Paisley McKiddy Impact Archery
Cord McLerran Tuckasee Archery
Liam Meadows Hilltop Archers
Tyler Meagher Anderson Archery
Brianna Mellon TJCA Gryphon Archers
Nixon Melton Tuckasee Archery
Warner Melton Tuckasee Archery
Zander Merritt N.A.K. Outfitters
Carson Messenger Bluegrass Archery Academy
Addison Metcalf AimTakers Archery
Calvin Mindrup Owensboro Archery Club
Jonathon Mindrup Owensboro Archery Club
Lily Mitchell Team ACUSA Outdoors
Isaiah Mobley Bass & Bucks
Lujayn Mohamed Center Shot Archery Club
Benjamin Moore WKAC S3DA
Finley Mosher Bluegrass Archery Academy
Deric Mosher Bluegrass Archery Academy
Cordland Mullins AimTakers Archery
Lucas Murphy Daviess County Archery Club
Seth Neal N.C.O.E.
Ean Neal Covenant Ranch Youth Archery Club
Isabella Nelson Shoreline S3DA
Wyatt Nyback Fond Du Lac Youth Archery Club
Lily Owens Lake Cumberland Arrow Slingers
Ethan Owens Lake Cumberland Arrow Slingers
Jaxson Pack Broken Arrow Archery Club
Braxten Pack Broken Arrow Archery Club
Lillian Peterson Fountain Central Archery
Zachary Philpot AimTakers Archery
Randall Philpott Team ACUSA Outdoors
Jayde Pippin Fountain Central Archery
Landrey Prewitt Impact Archery
Abe Remaklus Attica Ramblers Archery Team
Anslee Roberson Owensboro Archery Club
Levi Roberts Daviess County Archery Club
Cody Roberts Daviess County Archery Club
Aubrey Robinson Fountain Central Archery
Aleah Roehl Fond Du Lac Youth Archery Club
Cooper Rollins Koteewi Archery
Zoe Romanos Center Shot Archery Club
Eleanor Rucker Hillside Archery
Evan Ruehl Archery World USA
Breklon Salyers Bass & Bucks
Lacy Sanders N.C.O.E.
Lily Sanders N.C.O.E.
Alexis Schoaff Daviess County Archery Club
Kameron Scrimager Hilltop Archers
Elizabeth Shearier Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Ava Shelton WKAC S3DA
Brody Shelton Lake Cumberland Arrow Slingers
Penny Shultz Hilltop Archers
aleah sievert Fond Du Lac Youth Archery Club
Sawyer Sizemore Center Shot Archery Club
Caleb Smith Center Shot Archery Club
Hannah Smith Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Joel Smith Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Halle Stephens Attica Ramblers Archery Team
Kaleb Stinson Tuckasee Archery
Heath Stone Daviess County Archery Club
Aidan Stubblefield Taylor's Archery
Ryse Sutton AimTakers Archery
Jaren Taylor AimTakers Archery
Kalie Thompson Owensboro Archery Club
Greg Tice TJCA Gryphon Archers
Belle Trent Impact Archery
Brenen Upchurch Lake Cumberland Arrow Slingers
shelby upton TJCA Gryphon Archers
Kindel Virgin Team ACUSA Outdoors
Jace Walters Archery World USA
Reece Weaver AimTakers Archery
Ashlyn Weaver Edwards County Archery S3DA
Alexis Weiler Hilltop Archers
Denver Wheeler N.C.O.E.
Ace Wilson Owensboro Archery Club
Layne Wilson Attica Ramblers Archery Team
Wyatt Woodard WKAC S3DA
Brenden Wooley Hillside Archery
Cypress Wooton Team ACUSA Outdoors
Lilliana Young Team ACUSA Outdoors
Competitor Name Club
Austin Allen Team ACUSA Outdoors
Justin Allison Attica Ramblers Archery Team
Chatney Altman Hilltop Archers
Alex Austin Daviess County High School Archery
Cambron Austin Daviess County High School Archery
Konner Bailey Missouri Rock'N Shots
Drake Barnett Carmi White County Archery
Eli Bartron Grass Hollow Archery
Cheyenne Boggs Koteewi Archery
Morgan Chastain Refuge Archery
Delaynie Childers Team ACUSA - Alabama
Dylan Childers Team ACUSA - Alabama
Haley Cirrincone Daviess County High School Archery
Jasmin Coffey Lake Cumberland Arrow Slingers
Will Cope Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Aly Copeland Smoky Mountain Archers
Landyn Cox J.C. Nock High Archery
Noah Coyle Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Elliott Cross Lake Cumberland Arrow Slingers
Cadence Duvall Select Stingers
Kennedy Eberle String Snipers
Kadence Emenhiser Hilltop Archers
Jayden Emenhiser Hilltop Archers
Nick Erwin Hilltop Archers
Benjamin Fannin Broken Arrow Archery Club
Marissa Fullard Refuge Archery
Bear Geise Hillside Archery
Braeden Haddock Attica Ramblers Archery Team
Christian Hall Hilltop Archers
Makia Hall Hilltop Archers
Brianne Hamilton Daviess County High School Archery
Mathew Harper Waynedale Archery
Nate Harper Waynedale Archery
Logan Hart Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Evan Harvilla Daviess County High School Archery
Caleb Hasenour Team ACUSA Outdoors
Grace Heavner Bronze Bow Archers
Dorema Heavner Bronze Bow Archers
Rebecca Heavner Bronze Bow Archers
Carley Holubik Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Brady Huckleberry Daviess County High School Archery
Paige Hudson Hilltop Archers
Hayden Jeffries Hilltop Archers
Hunter Johnsen Shoreline S3DA
Louisa Johnson Hilltop Archers
Charles Kantz IV Refuge Archery
Hannah Lacy Attica Ramblers Archery Team
Gabrielle Lewis Lake Norman Archery Club
Emma Lineberger TJCA Gryphon Archers
Neely Long Lake Norman Archery Club
Kaycie Malcolm Refuge Archery
Lindsey Malcolm Refuge Archery
Isaac McCants Green River 3-D Archery
D.L. McClelland Broken Arrow Archery Club
Megan McDowell Refuge Archery
Chloe McLaughlin Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Gavin McMinn Team ACUSA Outdoors
Chase Meadows Hilltop Archers
Corbin Meadows Hilltop Archers
Xavier Mercado Hilltop Archers
Zane Merritt N.A.K. Outfitters
Ava Mershon Hilltop Archers
Savanna Miller Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Colin Miller PCA Thunderbirds
Kate Miller PCA Thunderbirds
Hunter Miller Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Jake Moore Broken Arrow Archery Club
Shawn Mountcastle Attica Ramblers Archery Team
Tyler Mueller Hillside Archery
Haley Mueller Hillside Archery
Sean Neal N.C.O.E.
Xavier Neier Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Jacob Parker Blazin Arrows Scholastic SD Archery
John Pitonyak Bronze Bow Archers
Ian Reese Archery World USA
Samantha Scrogham String Snipers
Jalyn Sharp N.C.O.E.
Ragan Shelton Lake Cumberland Arrow Slingers
Chloe Shultz Hilltop Archers
Claire Smith Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Joey Staggs Hilltop Archers
Michael Staley Hilltop Archers
Hannah Summers Team ACUSA Outdoors
Wyatt TARGGART Hillside Archery
Peyton Taylor Taylor's Archery
Brayden Upchurch Lake Cumberland Arrow Slingers
David Uplinger Hilltop Archers
Isabella Vallone Rising Phoenix
Kaitlyn Vance Hilltop Archers
Gavin Vance Hilltop Archers
Chase Vance Hilltop Archers
Logan Vance Hilltop Archers
James Vance II Hilltop Archers
Raven Veasey Koteewi Archery
Adam Wayne Hilltop Archers
Hannah Williams Hilltop Archers
Joshua Williams Hilltop Archers
Avery Wilson Bluegrass Archery Academy
Jada Wilson Impact Archery
Jonica Wooton Team ACUSA Outdoors
Ethan Wyatt N.C.O.E.
Tristyn Wyatt Wabash Warriors S3DA
Hank York Hilltop Archers
Competitor Name Club
Charlotte Adams Archery World USA
Allyson Bailiff Attica Ramblers Archery Team
Austyn Belcher Tuckasee Archery
Natalie Best Taylor's Archery
Campbell Biggs Edwards County Archery S3DA
Olivia Biggs String Snipers
Christian Blair Waynedale Archery
Caitlin Blair Bullseye Bandits
Brock Bowman Tuckasee Archery
Liam Box WKAC S3DA
Gracie Braucher Archery World USA
Emma Britt Attica Ramblers Archery Team
Zach Browning Waynedale Archery
Keegan Bukovatz Fond Du Lac Youth Archery Club
Emily Burch Archery World USA
Travis Burnette Unaffiliated
Dillon Burnette Unaffiliated
Logan Burrell Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Abbie Buttry N.C.O.E.
Brody Campbell AimTakers Archery
Taylor Clevenger Attica Ramblers Archery Team
Kendyl Clevenger Attica Ramblers Archery Team
Morgan Cooksey Attica Ramblers Archery Team
Marisa Cox Crossroads Archery
Jula Creech Archery World USA
Briley Davis Aim High
Angelo DePalmo On Target Outfitters 2008
Will Dodson Tuckasee Archery
Peyton Fallen Edwards County Archery S3DA
Kaden Farmer Team ACUSA Outdoors
Emma Farmer Team ACUSA Outdoors
Dylon Folkers Kenosha Bowmen
Lucy Fritz Bass & Bucks
Luke Garcia Koteewi Archery
Ryan Garrity Archery World USA
Reid Garrity Archery World USA
Brayden Gilbert Archery World USA
Aria Grissman Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Sara Harrell Carmi White County Archery
Mason Harrington Heritage Archery Academy
Wyatt Harrington Heritage Archery Academy
Carmyn Herbeck Fond Du Lac Youth Archery Club
Mackenzie Hessong Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Lincoln Hoffa Attica Ramblers Archery Team
Savannah Hoffman AimTakers Archery
Logan Hopper Center Shot Archery Club
Jake Huber Center Shot Archery Club
Isaac Ivey AimTakers Archery
Zachary Jackson AimTakers Archery
Hayden Joseph AimTakers Archery
Holden Joseph AimTakers Archery
James Kirby Kenosha Bowmen
Camdon Krohn Team ACUSA Outdoors
Gabriel Laffitte Center Shot Archery Club
Wyatt Landingham Edwards County Archery S3DA
Molly Lorentz Waynedale Archery
Kory Luttrell Taylor's Archery
Jackson Lykins Archery World USA
Adam Madden AimTakers Archery
Jeffery Marcum Jr. AimTakers Archery
Makenzie Martin Attica Ramblers Archery Team
Austin Mattern Waynedale Archery
Hunter McCoy Broken Arrow Archery Club
Trey McDonald Archery World USA
Colin McKechney Northeast Archery Academy
Brie McLerran Tuckasee Archery
Tyler Mcnabney Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Jordan Marie Meiners Woodlands S3DA
Mason Merryman Fountain Central Archery
Makayla Mickle Attica Ramblers Archery Team
Connor Mullis AimTakers Archery
Lanie Nish Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Harlei Nyback Fond Du Lac Youth Archery Club
Ashlyn Osborne AimTakers Archery
Bradley Persons Kenosha Bowmen
Savannah Philpot Impact Archery
Madelynn Puryear Anderson Archery
James Raber Waynedale Archery
Tylar Reed Attica Ramblers Archery Team
Brady Richie Center Shot Archery Club
Caden Robinson AimTakers Archery
Jansen Robinson AimTakers Archery
Wyatt Rucker Hillside Archery
Alex Rusu On Target Outfitters 2008
Ceridwyn Salyers Archery World USA
Owen Scott Bullseye Bandits
Ashley Scott Taylor's Archery
Anna Shearier Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Kaitlyn Shull Hillside Archery
David Sievert Fond Du Lac Youth Archery Club
Logan Sizemore Center Shot Archery Club
Claire Smith Attica Ramblers Archery Team
Hunter Smith Attica Ramblers Archery Team
Landon Standish PCA Thunderbirds
Will Stanko AimTakers Archery
Hunter Stevens Archery World USA
Andrew Stich Kenosha Bowmen
Brianna Stieby Center Shot Archery Club
Linzy Stow Hilltop Archers
Jaden Taylor AimTakers Archery
Ben Thompson Unaffiliated
Colton Thompson Tuckasee Archery
Eli Travis Bass & Bucks
Josie Trinidad Archery World USA
Jazmine Trinidad Archery World USA
Destrie Vescuso North Forty Archery Club
Emma Vicars Center Shot Archery Club
Stephen Walters Archery World USA
Kaitlyn Whaley Center Shot Archery Club
Elijah White AimTakers Archery
Bradley Wilson Bass & Bucks
Cindy Wilson Bass & Bucks
Hailey Wilson Wiregrass Archers
Briar Wirtz Fond Du Lac Youth Archery Club
Tessa Wirtz Fond Du Lac Youth Archery Club
Competitor Name Club
Cobe Adams Hilltop Archers
Shane Adams Boyd County High School
Hayden Adams Tuckasee Archery
Cody Adkins Daviess County High School Archery
Camron Adkins Daviess County High School Archery
Christian Adkins On Target Outfitters 2008
Taylor Adkisson Owensboro Archery Club
Griebe Adriana Rising Phoenix
Ayla Alibegovic Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Wesley Allen TJCA Gryphon Archers
Landon Allen TJCA Gryphon Archers
Klayton Alvord Hillside Archery
Chase Anderson Impact Archery
Holly Armstrong Owensboro Archery Club
Courtney Ashley Blackhawk S3DA Team
Joshua Bailey Green River 3-D Archery
Jonathan Bailey Green River 3-D Archery
Levi Ballenger Hilltop Archers
Morgan Barchett Big Reds Archery
Tanner Barker Green River 3-D Archery
Kaleb Barnard Daviess County Middle School
Brinley Bartley Tuckasee Archery
Luke Barton Impact Archery
Fisher Barton Impact Archery
Justin Bates Team On-Point S3DA
Mikayla Baughman Hillside Archery
Tyce Beehn Owensboro Archery Club
Landan Bennett WKAC S3DA
Bransen Berry Daviess County Middle School
Alex Black WKAC S3DA
Mike Bollman Hilltop Archers
Brodie Boozer Wiregrass Archers
Jake Boros Anderson Archery
Caroline Bossman Team ACUSA Outdoors
Ethan Boswell Daviess County High School Archery
Parker Bowles WKAC S3DA
Haley Bradshaw Daviess County Middle School
Kadin Bridges Boyd County High School
Charles Bright TJCA Gryphon Archers
Devan Brooks Tuckasee Archery
Blake Brosmer Blackhawk S3DA Team
syndney brown Boyd County High School
Jerrad Brown Greenup Co.
Travis Brown Owensboro Archery Club
Xander Brubaker Daviess County Middle School
Dalton Burkhead Anderson Archery
Conner Burley TJCA Gryphon Archers
Eli Burnette Tuckasee Archery
Uriah Bush Greenup Co.
Brady Buss Straight from Fondy Archery Team
Elliott Byers Team ACUSA Outdoors
Emily Callison Green River 3-D Archery
Ian Campbell Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Brooklyn Campbell N.C.O.E.
Callie Carlton Owensboro Archery Club
Evan Carpenter Daviess County High School Archery
Trevor Carpenter Wiregrass Archers
Natalie Cash Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Jillian Cash Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Layla Cecil Owensboro Archery Club
Justin Chalker Team On-Point S3DA
DAX CHANCELLOR Big Reds Archery
Chase Chatmon Owensboro Archery Club
Jacob Chutes Big Reds Archery
Taylor Clark Kenosha Bowmen
Max Clements WKAC S3DA
Travis Cline Blackhawk S3DA Team
Kegan Clutter Team ACUSA Outdoors
Jackson Cobb Impact Archery
Brianna Coffing Hilltop Archers
Ashley Coffing Hilltop Archers
Cody Coffman Daviess County Middle School
Hasadiah Coleman Covenant Ranch Youth Archery Club
Rosey Collins Crossroads Archery
Hagan Collins Owensboro Archery Club
Zack Collins Greenup Co.
Alexis Collins Greenup Co.
Ethan Comer Tuckasee Archery
Corey Conner Bronze Bow Archers
Jace Conradt Shawano Hawks Archery Club
Lane Conradt Shawano Hawks Archery Club
Elijah Cook J.C. Nock High Archery
Owen Coon Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Isaiah Cornell North Putnam Archery Club
Madison Cox J.C. Nock High Archery
Alivia Coy Daviess County Middle School
Joseph Craig North Putnam Archery Club
Isabelle Crook Daviess County Middle School
Logan Cunningham Big Reds Archery
Meg Curtis Owensboro Archery Club
Dalton Curtis Owensboro Archery Club
Brandon Curtsinger Anderson Archery
Ashley Davis Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Ryan Davis Siegel High School Archery
Baylee Deer Archery World USA
Clay Dempsey Blackhawk S3DA Team
Kaden Devine Daviess County High School Archery
Victor Diaz TJCA Gryphon Archers
Meghan Dodd Taylor's Archery
Kolbe Donaldson Walk-On Archery Club
Logan Dottenwhy Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Maggie Doyle Bradford Archery
Rudy Drozd Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Evy Drozd Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Audrey Eaton Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Sully Edwards TJCA Gryphon Archers
Bailey Elam Tuckasee Archery
Ellie Emberton Tuckasee Archery
Caleb Emerick Big Reds Archery
Andon Eppard Daviess County Middle School
Makiya Ervin-Young Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Will Erwin Hilltop Archers
Harlee Evans WKAC S3DA
Hannah Evans Bradford Archery
Anne Falk Shoreline S3DA
Zeppelyn Fiala N.C.O.E.
Kaitlyn Fietsam Mid America JOAD/S3DA
Makade Fischer Hilltop Archers
Gracen Fletcher Blackhawk S3DA Team
Casson Fletcher Blackhawk S3DA Team
Asa Flowers Lake Cumberland Arrow Slingers
Danielle Folwell Big Reds Archery
Bryan Ford Daviess County High School Archery
Jermiah Foster WKAC S3DA
Katelyn Fox Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Jonathan Francis Team ACUSA Outdoors
Bethany Freer Siegel High School Archery
Bryn Fuchs Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Ashlie Garrison Blackhawk S3DA Team
Cassidy Geise Hillside Archery
Kyle George String Snipers
Jayden Gerberding Rigney's School of Archery
Justin Gibson WKAC S3DA
Gavin Gilmore Owensboro Archery Club
Anthony Goatley Rising Phoenix
Calvin Gobin Daviess County Middle School
Madison Goldsberry North Putnam Archery Club
January Grant Daviess County Middle School
Olivia Greer Team ACUSA Outdoors
Blake Groce Madison County 3-D Archery
Siya Gupta Rising Phoenix
Brock Hagan Hilltop Archers
Olivia Hale Blackhawk S3DA Team
Tanner Hale Boyd County High School
Kya Hamman Hillside Archery
Ally Hammer Team ACUSA Outdoors
Corban Hardy Stones River Archery
Joah Harris North Putnam Archery Club
Samuel Harris Team ACUSA Outdoors
Seth Hartz Daviess County High School Archery
Joshua Harvilla Daviess County Archery Club
David Hast Owensboro Archery Club
Brandon Hatley Covenant Ranch Youth Archery Club
Dalton Hatley Covenant Ranch Youth Archery Club
Wyatt Hawkins North Putnam Archery Club
Ethan Hawkins Anderson Archery
Olivia Hay Team ACUSA - Alabama
Jessica Heady WKAC S3DA
Isaac Heisdorffer Owensboro Archery Club
Juliann Heisdorffer Owensboro Archery Club
Katie Hemmann Boyd County High School
Gage Hendershot Archery in Morgantown (Team AIM)
Garrett Henderson Daviess County Archery Club
Lily Henderson Daviess County Archery Club
Madison Hesson Team ACUSA Outdoors
Joseph Hickerson Bradford Archery
Morgan Hickerson Bradford Archery
Jacob Higdon Daviess County Middle School
Bella Hill TJCA Gryphon Archers
Jessica Hill Rigney's School of Archery
Madison Holmes Team ACUSA Outdoors
Koleson Horn Owensboro Archery Club
Kelby Horn Owensboro Archery Club
Nolan Howe Daviess County Middle School
Charleeann Huckleberry Owensboro Archery Club
Morgan Huddleston Impact Archery
Derek Hudson North Putnam Archery Club
Cody Hudson Lights Out Archery
Mason Hull North Putnam Archery Club
Kylee Hunt Center Shot Archery Club
Tanner Hunt Center Shot Archery Club
Austin Hurm Daviess County High School Archery
Addyson Huster Lights Out Archery
Jordan Isaacs J.C. Nock High Archery
Nicholas Issacs Big Reds Archery
Christopher Jackson Big Reds Archery
Jade Jansma Shoreline S3DA
Xavier Jensen Rigney's School of Archery
Jayden Johnson Daviess County High School Archery
Maddie Johnson Archery in Morgantown (Team AIM)
Tyler Johnson Blackhawk S3DA Team
Seth Johnson Daviess County High School Archery
Cabela Johnson Impact Archery
Sydney Jones Wabash Warriors S3DA
Cooper Jones WKAC S3DA
Ethan Jones Archery in Morgantown (Team AIM)
CJ Jones Owensboro Archery Club
Gracie Kaufman Blackhawk S3DA Team
Nick Kaufman Blackhawk S3DA Team
McMullen Keegan Big Reds Archery
Devyn Keller Lights Out Archery
McKayla Kidwell Green River 3-D Archery
Georgia Kinsey Covenant Ranch Youth Archery Club
Davis Kinsey Covenant Ranch Youth Archery Club
Brett Knifley Tuckasee Archery
Josh Kolb Lights Out Archery
Anna Krampe Split Arrow Archery Club
Claire Krepps Smoky Mountain Archers
Bill Krichbaum Archery in Morgantown (Team AIM)
Maddilyn Krohn Team ACUSA Outdoors
Logan Kurz Owensboro Archery Club
Inara Lair Rigney's School of Archery
Abigail Landers North Putnam Archery Club
Haley Lange N.C.O.E.
Maggie Laster Blackhawk S3DA Team
Kendall Latta Stones River Archery
Adelia Latta Stones River Archery
Gracelyn LeBeau Rigney's School of Archery
Madelynn LeClaire BK III Archery
Shelby Leonard Owensboro Archery Club
Makayla Lewis Anderson Archery
Dreaw Lewis WKAC S3DA
Lilyan List Owensboro Archery Club
Jordyn Lockhart Big Reds Archery
Brileigh Logan Impact Archery
Dylan Long Wabash Warriors S3DA
Rylan Long Impact Archery
Brock Love Hillside Archery
Gage Luce Shoreline S3DA
Courtney Luikart North Putnam Archery Club
Logan Luong Daviess County High School Archery
Hunter Mackey Owensboro Archery Club
Grace Magnusen Panhandle Bowhunters and Archery
Lanie Mallmann Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Mason Manning Impact Archery
Mykynna Manor Unaffiliated
Madyson Martin WKAC S3DA
Caleb Mattingly Daviess County High School Archery
Briley Mattingly Bronze Bow Archers
Hayden Mattingly Daviess County Middle School
Jason Mattingly II String Snipers
Ethan Mautis Shoreline S3DA
Joshua May Archery in Morgantown (Team AIM)
Jackson May Archery in Morgantown (Team AIM)
Preston McCauley Center Shot Archery Club
Chloe McElroy Covenant Ranch Youth Archery Club
Emilee McFadden Owensboro Archery Club
Heidi Jo McGrady Tuckasee Archery
Chloe McKiddy Impact Archery
Hannah McKinsey WKAC S3DA
Laekyn McLaughlin Big Reds Archery
Ella McLerran Tuckasee Archery
Garrett McLevain WKAC S3DA
Elizabeth McMasters Fountain Central Archery
Tyra McWilliams Western KY Bowhunters
Cheyenne Melton Covenant Ranch Youth Archery Club
Mathew Melvin TJCA Gryphon Archers
Kaden Meredith Bass & Bucks
Hailey Metternich Team On-Point S3DA
Nick Metzinger Covenant Ranch Youth Archery Club
Noah Michels Edwards County Archery S3DA
Mikey Midkiff Daviess County Middle School
Justice Millay Owensboro Archery Club
Cullen Miller Big Reds Archery
Jacob Million Green River 3-D Archery
Harrison Milne Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Gabriel Mindrup Owensboro Archery Club
Grayson Montgomery Owensboro Archery Club
Collin Montgomery Owensboro Archery Club
Maverick Moore Edwards County Archery S3DA
Brian Moore Walk-On Archery Club
Zoie Moore Impact Archery
Landon Morris Daviess County Middle School
Toby Morris Daviess County Middle School
Dominic Mullins On Target Outfitters 2008
Aliya Murphy Daviess County Middle School
Marcus Murphy Daviess County Middle School
Rachel Murphy Big Reds Archery
Nick Murphy Team ACUSA Outdoors
Ella Nash Daviess County Middle School
Max Nash Daviess County Middle School
Jacob Newby Anderson Archery
Mikayla Nutt On Target Outfitters 2008
Gracie Oglesby Team On-Point S3DA
Bronson Ormes Center Shot Archery Club
Brielle Ormes Center Shot Archery Club
Liana Ostrowski BK III Archery
Dylan Owen Owensboro Archery Club
Jacob Painter North Putnam Archery Club
JT Palmer On Target Outfitters 2008
Karli Panaro North Putnam Archery Club
Kenneth Parsley Tuckasee Archery
Tyler Payne Daviess County Middle School
Allie Penn Team On-Point S3DA
Sarah Pheil Split Arrow Archery Club
Dalton Phelps Select Stingers
Holly Phelps Select Stingers
Austin Ping Covenant Ranch Youth Archery Club
Eli Pitcock Tuckasee Archery
Brett Poole Split Arrow Archery Club
Dylan Poole Split Arrow Archery Club
Noah Pooler Big Reds Archery
Adler Potter Owensboro Archery Club
Tyler Powers Boyd County High School
Isabella Powers Boyd County High School
Kenny Puckett Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Sylvia Quinones Daviess County Middle School
Larissa Quinones Daviess County Middle School
Bryant Rakes Boyd County High School
Aiden Ray Daviess County Middle School
Kynsley Redmon Daviess County High School Archery
Isaac Reed Daviess County Middle School
Devon Reed Anderson Archery
Ella Reed Daviess County Middle School
Eli Rich Tuckasee Archery
Madison Richardson Impact Archery
Ian Rienstra WKAC S3DA
Dylan Riggs Daviess County High School Archery
Hunter Roberson Owensboro Archery Club
Emma Roberts Daviess County Middle School
Hunter Roberts Daviess County Archery Club
Caylob Roberts Owensboro Archery Club
Tanner Roberts Owensboro Archery Club
Camille Roberts Daviess County Middle School
Lance Roberts Daviess County Middle School
Karson Robertson Owensboro Archery Club
Brynn Rollins Hillside Archery
Mia Rosado Blazin Arrows Scholastic SD Archery
Audrey Routte Bluegrass Archery Academy
Hailey Rummer Big Reds Archery
Logan Rummer Big Reds Archery
Eliana Rutter Rising Phoenix
Paige Safreed Owensboro Archery Club
Bailey Sager WKAC S3DA
Edward Sanchez WKAC S3DA
Dylan Sanders Bronze Bow Archers
Blayne Sands Team ACUSA Outdoors
Carson Saunders North Putnam Archery Club
Griffan Sayre Daviess County High School Archery
Manny Schlichtmann TJCA Gryphon Archers
Riley Schmalz Daviess County Middle School
Leah Seaton Team ACUSA Outdoors
Jerzi Sharp N.C.O.E.
Braydon Sheets Koteewi Archery
Gracee Shock North Putnam Archery Club
Isaac Shock North Putnam Archery Club
Brianna Shofner Blackhawk S3DA Team
Cammie Shuman Oakland Archery
Connor Sigler On Target Outfitters 2008
Joseph Siler Impact Archery
J.W. Simms-Reisner Edwards County Archery S3DA
Andrew Simon Owensboro Archery Club
Dalton Simons WKAC S3DA
Katie Skinner Heritage S3DA Club
Ansley Smith Owensboro Archery Club
Peyton Smith Rising Phoenix
Hailey Smith Stones River Archery
Hunter Smith Impact Archery
Janet Staats Big Reds Archery
Grace Staats Big Reds Archery
Mollie Stanfield Siegel High School Archery
Kaydence Stevens Bass & Bucks
Kyle Stewart WKAC S3DA
Hayden Stone Daviess County Middle School
Braedyn Strebeck Impact Archery
Trey Stuecker Bluegrass Archery Academy
Kennedy Swope Split Arrow Archery Club
Hayden Swope Split Arrow Archery Club
Olivia Taylor Daviess County High School Archery
Alex Tempus North Putnam Archery Club
Caleb Tempus North Putnam Archery Club
Kaci Therrien Ace Apaches
Ashley Thomas Anderson Archery
Henry Thompson Anderson Archery
Keeley Thompson TJCA Gryphon Archers
Dillon Thompson Wabash Warriors S3DA
Will Townsell WKAC S3DA
Shane Truett J.C. Nock High Archery
Burke Tuggle Attica Ramblers Archery Team
Hunter Tunstill Tuckasee Archery
Abigail Turley Daviess County Middle School
Tyler Turner Daviess County Middle School
Shaun Turner Daviess County Middle School
Dylan Turner Daviess County Middle School
Heath VanDyke Shoreline S3DA
Morgan Vanover Daviess County High School Archery
Jordis Velotta Daviess County Middle School
Neva Verbik Pine Hill (Prodigies) Archery Club
Ashley Virgin Team ACUSA Outdoors
Luke Wade Archery World USA
Josiah Wade Archery World USA
Ann Katherine Warren Owensboro Archery Club
Brighton Warren Green River 3-D Archery
Jack Warren Owensboro Archery Club
Nathan Wathen Daviess County Middle School
Brandon Watson Big Reds Archery
Chase Waybright Big Reds Archery
Jacob Weber Edwards County Archery S3DA
Sydney Weber Edwards County Archery S3DA
Austin Weber Team On-Point S3DA
Gunner Wells Impact Archery
Joseph West Impact Archery
Kent Wethington Owensboro Archery Club
Sidney Wheeler White County Archery
Chase White Rigney's School of Archery
Isabella Whitlatch Big Reds Archery
Geneva Whitlatch Big Reds Archery
Abby Whittle Ace Apaches
Anna Whittle Ace Apaches
Grace Williams Wabash Warriors S3DA
Jayden Williams Big Reds Archery
Alyson Williams Edwards County Archery S3DA
Brandon Willis Greenup Co.
Emma Willis Greenup Co.
James Gage Wilson Archery in Morgantown (Team AIM)
Noah Wink Split Arrow Archery Club
Gabriella Winstead Daviess County High School Archery
colby winters Boyd County High School
Erica Withrow Boyd County High School
Nathaniel Wolfe Archery in Morgantown (Team AIM)
Christian Wolfe Archery in Morgantown (Team AIM)
Bowden Woodward Hemlock Field Archers
Travis Wright Rising Phoenix
Madeline Zeigler WKAC S3DA
Crystal Zessin Blazin Arrows Scholastic SD Archery