Support

Entry summary for 2019 3D IL White County Archery

x
x
Summary : 77/300 Max Entries
Summary : 3/3 Max Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Adriana Armstrong Hardin County Archery Team
Drake Barnett Carmi White County Archery
Myles Barnett White County Archery
Tate Bickett N.C.O.E.
Parker Biggs Edwards County Archery S3DA
Campbell Biggs Edwards County Archery S3DA
Lane Buchanan Carmi White County Archery
Madison Campbell N.C.O.E.
Brooklyn Campbell N.C.O.E.
Luke Chapman Carmi White County Archery
Makayla Clark Hardin County Archery Team
Karter Clark White County Archery
Jaden Conkle Hardin County Archery Team
Brody Coy N.C.O.E.
Wyatt Dutton Hardin County Archery Team
Peyton Fallen Edwards County Archery S3DA
Zane Fiala N.C.O.E.
Zeppelyn Fiala N.C.O.E.
Max Fieber Edwards County Archery S3DA
Elli Fireside Northern Illinois S3DA
Josiah Freels Wabash Warriors S3DA
Micaiah Freels Wabash Warriors S3DA
Nate Garner Carmi White County Archery
Deegan Gholson Unaffiliated
Reece Gholson White County Archery
Justin Hicks Hardin County Archery Team
Samuel Howard Gallatin County School Unit #7
Andrew Hubbs Unaffiliated
Autumn Hubbs Unaffiliated
Logan Jenkins Gallatin County School Unit #7
Sydney Jones Wabash Warriors S3DA
Hayden Knight White County Archery
Trey Landingham Edwards County Archery S3DA
Blake Landingham Edwards County Archery S3DA
Wyatt Landingham Edwards County Archery S3DA
Sean Lane Hardin County Archery Team
Haley Lange N.C.O.E.
Christine Lasater White County Archery
Dylan Long Wabash Warriors S3DA
Viktoria Mancheva Northern Illinois S3DA
Hunter McBride Wabash Warriors S3DA
Noah Michels Edwards County Archery S3DA
Addyson Monroe Gallatin County School Unit #7
Collin Monroe Gallatin County School Unit #7
Kylie Mosby Hardin County Archery Team
Paige Mosson Edwards County Archery S3DA
Seth Neal N.C.O.E.
Sean Neal N.C.O.E.
Austin Owen Carmi White County Archery
Brody Oxford Hardin County Archery Team
Morgan Pearce N.C.O.E.
Caitlyn Richards Unaffiliated
Klaire Rigsby N.C.O.E.
Lily Sanders N.C.O.E.
Lacy Sanders N.C.O.E.
Ezekial Scott Hamilton Co. Fox Archery
Caleb Seibers White County Archery
Makyla Seibers White County Archery
Jerzi Sharp N.C.O.E.
Jalyn Sharp N.C.O.E.
Lawrence Shilling Wabash Warriors S3DA
J.W. Simms-Reisner Edwards County Archery S3DA
Kobe Sisk Mid America JOAD/S3DA
Dillon Thompson Wabash Warriors S3DA
Izik Valencia Unaffiliated
Trayton Vickers Carmi White County Archery
Owen Wargel Gallatin County School Unit #7
Jacob Weber Edwards County Archery S3DA
Sydney Weber Edwards County Archery S3DA
Jamin Whipple White County Archery
Alyson Williams Edwards County Archery S3DA
Eric Williams Carmi White County Archery
Danielle Willis Wabash Warriors S3DA
Grayson Wilson Gallatin County School Unit #7
Kinsey Woodrow N.C.O.E.
Matthew Woods Carmi White County Archery
Gabe Wyatt Edwards County Archery S3DA
Competitor Name Club
Charles Schroeder White County Archery
Abigail Schroeder White County Archery
Ethan Wyatt N.C.O.E.