Support

Entry summary for 2019 IL 3D Saline County

x
x
Summary : 70/250 Max Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Adriana Armstrong Hardin County Archery Team
Drake Barnett Carmi White County Archery
Myles Barnett White County Archery
Hunter Bayne Saline County Archery Club
Tate Bickett N.C.O.E.
Parker Biggs Edwards County Archery S3DA
Campbell Biggs Edwards County Archery S3DA
Klayton Clark Hamilton Co. Fox Archery
Karter Clark White County Archery
Jaden Conkle Hardin County Archery Team
Bryson Cullum Hardin County Archery Team
Ava Davenport Hamilton Co. Fox Archery
Wyatt Dutton Hardin County Archery Team
Peyton Fallen Edwards County Archery S3DA
Zane Fiala N.C.O.E.
Zeppelyn Fiala N.C.O.E.
Max Fieber Edwards County Archery S3DA
Nate Garner Carmi White County Archery
Reece Gholson White County Archery
Deegan Gholson Hamilton Co. Fox Archery
Doc Harrawood Saline County Archery Club
Sara Harrell Carmi White County Archery
Justin Hicks Hardin County Archery Team
Andrew Hubbs Gallatin County School Unit #7
Autumn Hubbs Gallatin County School Unit #7
Sydney Jones Wabash Warriors S3DA
Peyton Julian Hamilton Co. Fox Archery
Cheyenne Klemme Montgomery Co. Youth Archery
Wyatt Landingham Edwards County Archery S3DA
Blake Landingham Edwards County Archery S3DA
Trey Landingham Edwards County Archery S3DA
Sean Lane Hardin County Archery Team
Haley Lange N.C.O.E.
Caden Lenkaitis Saline County Archery Club
AJ Lenkaitis Saline County Archery Club
Dylan Long Wabash Warriors S3DA
Saumya Malhotra Northern Illinois S3DA
Viktoria Mancheva Northern Illinois S3DA
Hunter McBride Wabash Warriors S3DA
Ian McFarland Wabash Warriors S3DA
Trevor Millenbine White County Archery
Maverick Moore Edwards County Archery S3DA
Kylie Mosby Hardin County Archery Team
Paige Mosson Edwards County Archery S3DA
Austin Owen Carmi White County Archery
Riley Pearce N.C.O.E.
Morgan Pearce N.C.O.E.
Kaitlyn Robinson Mid America Archers
Lily Sanders N.C.O.E.
Lacy Sanders N.C.O.E.
Daniel Santo Tomas Mid America Archers
Ezra Santo Tomas Mid America Archers
Jalyn Sharp N.C.O.E.
Jalyn Shoemaker White County Archery
Kobe Sisk Mid America Archers
Alan Staley Hamilton Co. Fox Archery
Dillon Thompson Wabash Warriors S3DA
Jacob Weber Edwards County Archery S3DA
Ashlee Wellen Hamilton Co. Fox Archery
Jamin Whipple White County Archery
Alyson Williams Edwards County Archery S3DA
Eric Williams Carmi White County Archery
Sydney Williams Edwards County Archery S3DA
Grace Williams Wabash Warriors S3DA
Grayson Wilson Gallatin County School Unit #7
Gage Winters Hardin County Archery Team
Kinsey Woodrow N.C.O.E.
Matthew Woods Carmi White County Archery
Tristyn Wyatt Wabash Warriors S3DA
Ethan Wyatt N.C.O.E.